Zorg en Persoonlijke & Professionele Ethiek – Module 1 & 2
€ 420,- *
Direct starten
Ethisch handelen in de gezondheidszorg (25,5 SKJ punten)
Gezondheidszorg
Klassikaal en Online Klassikaal 2 dagen van 8 uur Online leren 12-16 uur
Over deze training
Ethiek is soms een moeilijk te duiden begrip en schrikt af. In deze training leer je juist hoe je jouw beeld van “goede zorg” kunt vormgeven als professional in de zorg.
Zie planning en prijzen, hoe de training gepland kan worden.
Voor wie is deze training bedoeld?
Begeleiders, verpleegkundigen, managers en beleidsmedewerkers die in de zorg werken.
Wat ga je leren in deze training?
Je krijgt kennis over de ethiek in jezelf versus de ethiek als professional. Je krijgt kennis over de zorgethiek en je leert te reflecteren op goede zorg aan de hand van een model.
Module 1 Ontdek de ethiek in jezelf (12 SKJ punten)
In deze module gaan we vooral aan de slag met de persoonlijke opvattingen van zorgverleners over het goede. De eigen ervaringen en overtuigingen worden onderzocht, gedeeld en geplaatst in welke rol deze hebben bij de visie vorming over wat we in de zorg als goed beschouwen.
Module 2 Zorgethiek in theorie en praktijk (12 SKJ punten)
Deze module betreft de zorgethiek en het herkennen van de elementen die in het eigen werk van belang zijn voor de waardevolle kant van hun werk.
Wat kun je nadat deze training is afgerond?
Je hebt kennis van de zorgethiek en hoe je deze kunt toe passen naast de ethiek in jezelf om zo te reflecteren op “goede zorg”.
Planning & prijzen
Er zijn in totaal 2 sessies
Dat zijn 2 dagen van 8 uur. Voorafgaande aan iedere sessie wordt er gevraagd literatuur te lezen en voorbereidingsopdrachten te maken. Na iedere sessie zal er een verwerkingsopdracht zijn. De voorbereidingsopdrachten vereisen afhankelijk van de student ongeveer 3 uur per keer. De verwerkingsopdrachten vereisen 4 uur per keer. Er dient een tussentijd niet langer dan 4-6 weken tussen te zitten.
- De training kan op jouw locatie worden verzorgd.
- De training kan ook individueel in een groep met minimaal 6 deelnemers worden gevolgd.
Modules zijn inclusief:
- 1 literatuur boek,
- leer app,
- het nakijken en van feedback voorzien van de voorbereidingsopdrachten en verwerkingsopdrachten,
- certificaat SKJ
- Voor de modules 1 & 2 ontvang je 24 accreditatiepunten.
Certificering

Als je de training succesvol hebt doorlopen en na afloop de online vragen juist hebt beantwoord, ontvang je van ons een certificaat. Met dit certificaat kun je aantonen dat je de training hebt gevolgd en succesvol is afgerond.
Voor de modules 1 & 2 ontvang je 25,5 accreditatiepunten.
Locaties
Waar | Wanneer |
---|---|
Op eigen locatie van de organisatie. | In overleg met de trainer. |
Beoordeling
Deze training wordt algemeen beoordeeld met een 9,4
* Verkooprijs is incl. 21 % btw.